Obszary działalności

Jesteśmy liderem na rynku płatnej telewizji oraz jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w kraju. Zajmujemy czołową pozycję na rynku prywatnych nadawców telewizyjnych pod względem oglądalności i udziału w rynku reklamy. Oferujemy kompleksowe usługi multimedialne zaprojektowane z myślą o całej rodzinie: płatną telewizję w technologii satelitarnej, naziemnej oraz internetowej, usługi telefonii komórkowej i stacjonarnej, usługi transmisji danych oraz dostęp do szerokopasmowego Internetu, w tym głównie w technologii LTE i LTE Advanced, jak również poprzez sieć stacjonarną. Oferujemy także szereg usług hurtowych na międzyoperatorskim rynku telekomunikacyjnym, rynku telewizyjnym i reklamowym. Już 5,6 miliona klientów korzysta z 17,4 milionów świadczonych przez nas usług (RGU), z czego 85% to usługi kontraktowe.

 • Płatna telewizja

  Płatna telewizja

  Cyfrowy Polsat jest największym dostawcą płatnej telewizji w Polsce oraz czołową platformą satelitarną w Europie pod względem liczby klientów. 

  » Zobacz więcej
 • Telekomunikacja

  Telekomunikacja

  Świadczymy mobilne usługi telekomunikacyjne poprzez spółkę Polkomtel, jednego z wiodących polskich operatorów sieci mobilnych.

  » Zobacz więcej
 • Nadawanie i produkcja telewizyjna

  Nadawanie i produkcja telewizyjna

  Telewizja Polsat jest jedną z dwóch wiodących prywatnych grup telewizyjnych w Polsce pod względem przychodów i udziału w rynku reklamy.

  » Zobacz więcej
 • Wideo online

  Wideo online

  Nasza telewizja internetowa IPLA jest liderem rynku dystrybucji treści programowych wideo w Internecie w Polsce, zarówno pod względem rodzajów kompatybilnych urządzeń końcowych, jak i pod względem ilości oferowanych treści.

  » Zobacz więcej
 • Usługi zintegrowane

  Usługi zintegrowane

  Grupa medialno-telekomunikacyjna Cyfrowy Polsat posiada wiodącą pozycję na rynku zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce.

  » Zobacz więcej
Ostatnia aktualizacja 07.07.2020