Usługi zintegrowane

Pakietyzacja usług jest jednym z najsilniejszych trendów na polskim rynku mediów i telekomunikacji. W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się otoczenie rynkowe oraz zmiany preferencji naszych klientów konsekwentnie realizujemy naszą strategię multiplay, proponując klientom kompleksową i unikalną ofertę usług opartych o płatną telewizję, telefonię oraz szerokopasmowy dostęp do Internetu w technologiach mobilnych i stacjonarnych, uzupełnioną o usługi dodatkowe, np. usługi finansowe, ubezpieczeniowe czy sprzedaż energii elektrycznej i gazu, które można dowolnie łączyć w zależności od potrzeb. Nasza bogata oferta usług łączonych świadczona jest w ramach zróżnicowanych platform dystrybucji cyfrowej rozrywki i komunikacji, takich jak telewizory, telefony komórkowe, komputery i tablety.

Zgodnie ze strategią integracji produktów i usług Grupa Polsat promuje unikalne programy oszczędnościowe smartDOM i smartFIRMA, które pozwalają na korzystne łączenie nowoczesnych usług dla domu lub firmy. Nasza oferta usług łączonych oparta jest o prosty i elastyczny mechanizm – wystarczy posiadać jedną usługę, żeby przy zakupie kolejnych produktów z portfolio Grupy otrzymać atrakcyjny rabat na cały okres trwania umowy. Nasi klienci mogą elastycznie łączyć produkty, takie jak telewizja satelitarna i IPTV, Internet szerokopasmowy LTE i stacjonarny, telefon komórkowy i stacjonarny, usługi finansowe i ubezpieczeniowe, zakup energii elektrycznej i gazu, usługi z zakresu bezpieczeństwa domu czy zakup sprzętu telekomunikacyjnego i elektronicznego i oszczędzać na każdej dodanej do pakietu usłudze.

W 2018 roku rozszerzyliśmy wachlarz usług zintegrowanych o stacjonarny Internet oferowany pod marką „Plus” na bazie infrastruktury Netii, a w 2019 roku dodaliśmy do oferty usług zintegrowanych telewizję internetową w technologii IPTV.

Ostatnia aktualizacja 05.08.2020