Media internetowe

Rozwijamy internetowe portale tematyczne, które wykorzystują unikalny kontent produkowany przez nasze kanały telewizyjne oraz dedykowane redakcje. Na szczególne wyróżnienie zasługuje serwis Polsatnews.pl, który uzyskał wzrosty rok do roku na poziomie +270% użytkowników i 6-krotny wzrost liczby odsłon. Z kolei nabyta przez nas w lipcu 2020 roku Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji, docierającym do około 60% użytkowników Internetu w kraju. Z jej usług co miesiąc korzysta ponad 16 mln użytkowników, a ilość odsłon stron Grupy Interia w sieci przekracza miesięcznie 1,4 miliarda.

Należący do nas portal internetowy Interia.pl, jeden z trzech największych portali horyzontalnych w Polsce, udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. W skład Grupy Interia wchodzą również serwisy tematyczne, serwisy służące do wymiany opinii, porad i do komunikowania się z otoczeniem, a także jeden z pierwszych serwisów pocztowych w kraju. Jednocześnie dzięki przejęciu Grupy Interia, w skład której wchodzi serwis pogoda.interia.pl będący liderem w swojej kategorii, umocniliśmy się na pierwszej pozycji w branży internetowych serwisów pogodowych w Polsce.

Po nabyciu Interii staliśmy się jednym z najważniejszych podmiotów na polskim rynku reklamy internetowej i telewizyjnej, oferującym unikalne rozwiązania marketingowe i crossmediowe. Oferujemy również szeroki wachlarz technologii dla biznesu.

Ostatnia aktualizacja 14.09.2020