Bezpieczeństwo - pomoc w górach i nad wodą

Dzięki naszej technologii stworzyliśmy system ratowniczy, który w ostatnich latach uratował życie i zdrowie wielu ludzi.

Uruchomienie Zintegrowanego Systemu Ratownictwa wodnego oraz Centra Koordynacji Ratownictwa w górach to działania bez precedensu w historii polskiego biznesu. Dzięki wspólnym z ratownikami działaniom wszyscy Polacy mogą korzystać z błyskawicznych, precyzyjnych i prostych systemów wzywania pomocy w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia nad wodą lub w górach. Rozwiązania wprowadzone przez Polkomtel umożliwiają sprawną komunikację między ratownikami i poszkodowanymi. Nasz system ratownictwa sprawia, że czas dotarcia do osoby zagrożonej skrócił się nawet o 20 minut – doświadczenie pokazuje, że ten czas niejednokrotnie oznacza granicę pomiędzy skuteczną pomocą, a ludzką tragedią.

Dwa bezpłatne uruchomione przez sieć Plus numery – 601 100 100 (ratownictwo wodne) i 601 100 300 (ratownictwo górskie) – są łatwe do zapamiętania. Przypominamy o nich na plakatach, banerach i ulotkach widocznych wszędzie tam, gdzie ich znajomość może okazać się na wagę życia. Informacje o numerach są dostępne m.in. w schroniskach górskich, na plażach, w marinach i punktach obsługi turystów.pmp_plus_zakopane_skocznia_oohbezpieczenstwo_preview.jpg

Pełna treść Raportu Niefinansowego 2019 Grupy Polsat

Ostatnia aktualizacja 07.07.2020