Inne komunikaty

Bardzo dobre wyniki oglądalności Polsat News i 'Wydarzeń" w październiku 2019

Polsat News jako jedyna stacja informacyjna w Polsce w poprzednim miesiącu zwiększyła o ponad 20% udziały w obu grupach audytoryjnych w porównaniu z październikiem 2018. Lepsze wyniki w porównaniu rok do roku uzyskały „Wydarzenia”. Główne wydanie śledziło w październiku średnio 2,3 miliona widzów.

Polski
Ostatnia aktualizacja 05.11.2019

Plus od początku roku liderem w przenoszeniu numerów!

Kolejny kwartał z rzędu sieć Plus miała najlepsze wyniki przenoszenia numerów. Tym razem, według Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, Plus pozyskał najwięcej klientów spośród wszystkich sieci mobilnych i jako jedyny z dużych operatorów komórkowych zanotował dodatni bilans! 

Według Raportu UKE za trzeci kwartał 2019 r. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 101 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 40 tysięcy. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.10.2019

Po raz pierwszy w polskiej telewizji. Wirtualna podróż ze studia Polsat Sport na stadion w Monachium

Po wirtualnych wywiadach w studiu tym razem to Paulina Chylewska, dziennikarka Polsatu Sport przeniosła się robiąc dosłownie jeden krok na stadion Allianz Arena w Monachium gdzie w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów UEFA rozgrywano mecz Bayern Monachium-Crvena Zvezda.

Polski
Ostatnia aktualizacja 19.09.2019

Jesień w Polsacie

Ta jesień w Polsacie będzie jak zawsze pełna emocji i nowości!  Zaczynając od długo wyczekiwanego serialu Zawsze warto, przez gorące reality show Love Island. Wyspa miłości do kultowego na świecie programu Ninja Warrior Polska. Pojawią się także uwielbiane przez widzów: Przyjaciółki,  Taniec z Gwiazdami, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Kabaret na żywo  i Nasz nowy dom.

Najgorętsze reality show na świecie ”Love Island. Wyspa miłości”

Polski
Ostatnia aktualizacja 29.08.2019

Zawodnicy jak żywi w studiu Polsatu Sport! Wirtualne wywiady po raz pierwszy w Polsce

W ostatnim tygodniu w sportowym studiu Polsatu po raz pierwszy wykorzystano technologię, dzięki której dziennikarz będący w Warszawie rozmawia wirtualnie z osobami oddalonymi od studia o setki kilometrów.

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.08.2019

Plus liderem w przenoszeniu numerów w 2 kw. 2019 r.

Według najnowszego Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej sieć Plus miała najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych 

To już kolejny kwartał, w którym Plus miał najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych. 

Według Raportu UKE za drugi kwartał br. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 87 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 25,5 tysiąca. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 03.07.2019

Wimbledon od 1 lipca na sportowych antenach Polsatu

wimbledon_small_0.png

Już w poniedziałek, 1 lipca, wystartuje jedyny turniej Wielkiego Szlema rozgrywany na trawie, w którym wystąpi czołówka światowego tenisa. Transmisje meczów polskich tenisistów widzowie będą mogli zobaczyć w Polsacie Sport, pozostałe mecze na sportowych antenach Polsatu. Rozgrywki na londyńskich kortach potrwają do 14 lipca.

Polski
Ostatnia aktualizacja 01.07.2019

Świetny wynik pierwszej Gali FFF – Free Fight Federation. Gala Free Fight Federation numerem 1 sobotnich ramówek!

Gala FFF transmitowana na antenie głównej Polsatu oraz Polsat Sport Fight w szczytowym momencie zgromadziła przed telewizorami ponad 2,2 mln widzów. Trzygodzinną relację z Zielonej Góry oglądało średnio 1,5 mln widzów.

Polski
Ostatnia aktualizacja 11.06.2019

Przyśpieszamy światłowód w Plusie do 1 Gb/s!

Od poniedziałku 6 maja Plus podwyższył prędkości Internetu Stacjonarnego! Do 1 Gb/s zwiększone zostały dotychczasowe prędkości 600 i 900 Mb/s. Do 500 Mb/s przyspieszona została również dotychczasowa usługa 300 Mb/s. Z nowych prędkości mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci oferty, którzy wraz z najbliższą fakturą otrzymają informację o zwiększeniu prędkości. Cena usługi pozostaje bez zmian. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 16.05.2019

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty