Inne komunikaty

Plus Internet Stacjonarny teraz także na infrastrukturze Orange

Usługa Internetu światłowodowego od Plusa świadczona do tej pory w oparciu o infrastrukturę Netii będzie dostępna także w nowych wybranych lokalizacjach, w których znajduje się infrastruktura Orange. To ponad dwukrotne zwiększenie zasięgu i teraz blisko 39% gospodarstw domowych w całej Polsce będzie mogło korzystać z oferty Plus Internet Stacjonarny z prędkością nawet do 1 Gb/s.

Polski
Ostatnia aktualizacja 10.01.2020

Plus ponownie liderem w przenoszeniu numerów oraz najczęściej wybieraną siecią w Polsce w 2019 roku

Rok 2019 należał do Plusa! Według raportu za ostatni kwartał opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, Plus po raz kolejny odnotował on najlepsze wyniki przenoszenia numerów. W całym roku Plus pozyskał najwięcej klientów spośród wszystkich sieci mobilnych i jako jedyny z dużych operatorów komórkowych zanotował dodatni bilans. 

Dane za IV kwartał 2019

Polski
Ostatnia aktualizacja 08.01.2020

Plus rozpoczyna budowę komercyjnej sieci 5G

Polkomtel, operator sieci Plus z Grupy Cyfrowy Polsat rozpoczyna budowę pierwszej w Polsce komercyjnej sieci 5G na częstotliwości 2600 MHz TDD. W I kwartale 2020 roku klienci z co najmniej 7 miast w całej Polsce będą mogli korzystać z nowej technologii. 

5G to odpowiedź na zmieniające się potrzeby naszych klientów i otoczenia, w którym żyjemy. Nowy cyfrowy świat będzie wymagał jeszcze szybszego, bardziej niezawodnego i stabilnego transferu coraz większej ilości danych. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 03.01.2020

POLSAT najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia!

Tegoroczne święta bezsprzecznie należały do Telewizji Polsat! Łącznie w Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia stacja uzyskała średnie udziały na poziomie 9,6% w grupie wszystkich widzów i 11,8% w grupie wiekowej 16-49. Jak co roku widzowie najchętniej wybierali świąteczne pozycje programowe Polsatu – prawie 3,8 miliona widzów zasiadło przed telewizorami w wigilijny wieczór, by zobaczyć kultową komedię „Kevin sam w domu”.

Polski
Ostatnia aktualizacja 02.01.2020

Sukces Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Noworoczny toast wzniosło z nami ponad 3 miliony widzów!

To była największa dyskoteka w Polsce. Tylko w Polsacie i tylko na Stadionie Śląskim rozbrzmiewały najpopularniejsze imprezowe hity minionego, i nie tylko, roku! „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari, „Mama ostrzegała” Daj to głośniej, czy kultowa „Chihuahua” porwały wszystkich na Śląsku i przed telewizorami. A specjalne życzenia noworoczne złożyli naszym widzom między innymi: światowej klasy tenor Andrea Bocelii i jedna z najbardziej uznanych na świecie wokalistek Celine Dion.

Polski
Ostatnia aktualizacja 02.01.2020

TOPR. Na każde wezwanie – film o prawdziwym bohaterstwie

„TOPR. Na każde wezwanie” to dokument o bohaterach – wyjątkowych ludziach, którzy ryzykując swoje życie, idą ratować je innym. Bo walka z górskim żywiołem czasem ma cenę życia. To dokument o ludziach z prawdziwym charakterem. Opowie wzruszające historie ratowników, których powołaniem jest nieść pomoc innym, często w obliczu wielkiego ryzyka. Emisja filmu na w Polsacie oraz w Ipla.tv

Polski
Ostatnia aktualizacja 26.11.2019

Bardzo dobre wyniki oglądalności Polsat News i 'Wydarzeń" w październiku 2019

Polsat News jako jedyna stacja informacyjna w Polsce w poprzednim miesiącu zwiększyła o ponad 20% udziały w obu grupach audytoryjnych w porównaniu z październikiem 2018. Lepsze wyniki w porównaniu rok do roku uzyskały „Wydarzenia”. Główne wydanie śledziło w październiku średnio 2,3 miliona widzów.

Polski
Ostatnia aktualizacja 05.11.2019

Plus od początku roku liderem w przenoszeniu numerów!

Kolejny kwartał z rzędu sieć Plus miała najlepsze wyniki przenoszenia numerów. Tym razem, według Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, Plus pozyskał najwięcej klientów spośród wszystkich sieci mobilnych i jako jedyny z dużych operatorów komórkowych zanotował dodatni bilans! 

Według Raportu UKE za trzeci kwartał 2019 r. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 101 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 40 tysięcy. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.10.2019

Po raz pierwszy w polskiej telewizji. Wirtualna podróż ze studia Polsat Sport na stadion w Monachium

Po wirtualnych wywiadach w studiu tym razem to Paulina Chylewska, dziennikarka Polsatu Sport przeniosła się robiąc dosłownie jeden krok na stadion Allianz Arena w Monachium gdzie w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów UEFA rozgrywano mecz Bayern Monachium-Crvena Zvezda.

Polski
Ostatnia aktualizacja 19.09.2019

Jesień w Polsacie

Ta jesień w Polsacie będzie jak zawsze pełna emocji i nowości!  Zaczynając od długo wyczekiwanego serialu Zawsze warto, przez gorące reality show Love Island. Wyspa miłości do kultowego na świecie programu Ninja Warrior Polska. Pojawią się także uwielbiane przez widzów: Przyjaciółki,  Taniec z Gwiazdami, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Kabaret na żywo  i Nasz nowy dom.

Najgorętsze reality show na świecie ”Love Island. Wyspa miłości”

Polski
Ostatnia aktualizacja 29.08.2019

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty