Analitycy

InstytucjaAnalitykData rekomendacjiRekomendacjaCena docelowa (PLN)
BDM

Maciej Bobrowski
Tel. +48 32 208 14 12 
bobrowski@bdm.com.pl 

15 maja 2017 r. Akumuluj 28,5
Berenberg

-

- coverage zawieszony -
Citi Dalibor Vavruska
Tel. +44-20-7986-4276 
dalibor.vavruska@citi.com
6 kwietnia 2018 r. Neutralnie 27,7
DM BOŚ S.A. Sobiesław Pająk
Tel. +48 22 504 32 72 
s.pajak@bossa.pl 
10 maja 2018 r. Trzymaj 27,0
DM BZ WBK Paweł Puchalski
Tel. +48 22 586 80 95
pawel.puchalski@bzwbk.pl 
17 lutego 2017 r. Kupuj 28,5
DM mBanku Paweł Szpigiel
Tel. +48 22 438 24 06
pawel.szpigiel@mdm.pl
15 czerwca 2018 r. Akumuluj 24,9
DM PKO BP Małgorzata Żelazko
Tel. +48 22 521 52 04
malgorzata.zelazko@pkobp.pl 
4 kwietnia 2018 r. Kupuj 28,5
Erste Group Vera Sutedja
Tel. +43 5 010 011 905 
mariaveronika.sutedja@erstegroup.com
1 czerwca 2018 r. Kupuj 32,0
Haitong Bank S.A. Konrad Księżopolski
Tel. +48 22 347 40 74 
konrad.ksiezopolski@haitongib.com
18 grudnia 2017 r. Kupuj 27,5
Goldman Sachs  Vyacheslav Degtyarev 
Tel. +7 495 645 40 10
vyacheslav.degtyarev@gs.com
12 kwietnia 2018 r. Neutralnie 27,6
IPOPEMA Securities S.A. Marcin Nowak
Tel. +48 22 236 92 44
pawel.puchalski@bzwbk.pl 
26 lipca 2017 r. Trzymaj 26,0
Patria Finance a.s. - - coverage zawieszony -
Pekao Investment Banking S.A. Łukasz Kosiarski 
Tel. +48 22 586 23 59 
lukasz.kosiarski@pekaoib.pl
27 czerwca 2018 r. Kupuj 29,3
Raiffeisen Centrobank Dominik Niszcz
Tel. +48 22 585 26 30 
niszcz@rcb.at
14 czerwca 2018 r. Kupuj 27,5
Trigon Dom Maklerski Zbigniew Porczyk
Tel. +48 22 433 83 16 
zbigniew.porczyk@trigon.pl
10 kwietnia 2018 r. Kupuj 27,4
UBS Michał Potyra
Tel. +48 22 525 84 30 
michal.potyra@ubs.com
17 listopada 2017 r. Kupuj 30,0
Wood&Company

Piotr Raciborski
Tel. +48 22 222 15 51 
piotr.raciborski@wood.com

7 czerwca 2017 r. Trzymaj 28,9
Ostatnia aktualizacja 03.07.2018