Analitycy

InstytucjaAnalitykData rekomendacjiRekomendacjaCena docelowa (PLN)
Citi Dalibor Vavruska
Tel. +44-20-7986-4276 
dalibor.vavruska@citi.com
26 listopada 2018 r. Neutralnie 25,2
DM BOŚ S.A. Sobiesław Pająk
Tel. +48 22 504 32 72 
s.pajak@bossa.pl 
9 grudnia 2018 r. Trzymaj 24,5
DM mBanku Paweł Szpigiel
Tel. +48 22 438 24 06
pawel.szpigiel@mdm.pl
26 listopada 2018 r. Trzymaj 23,2
DM PKO BP Małgorzata Żelazko
Tel. +48 22 521 52 04
malgorzata.zelazko@pkobp.pl 
4 grudnia 2018 r. Trzymaj 24,5
Erste Group Vera Sutedja
Tel. +43 5 010 011 905 
mariaveronika.sutedja@erstegroup.com
23 stycznia 2019 r. Kupuj 30,0
Haitong Bank S.A. Konrad Księżopolski
Tel. +48 22 347 40 74 
konrad.ksiezopolski@haitongib.com
11 grudnia 2018 r. Kupuj 26,0
Goldman Sachs Vyacheslav Degtyarev
Tel. +7 495 645 40 10
vyacheslav.degtyarev@gs.com
16 stycznia 2019 r. Neutralnie 24,5
IPOPEMA Securities S.A. Marcin Nowak
Tel. +48 22 236 92 44
marcin.nowak@ipopema.pl
9 stycznia 2019 r. Kupuj 26,2
Pekao Investment Banking S.A. Łukasz Kosiarski 
Tel. +48 22 586 23 59 
lukasz.kosiarski@pekaoib.pl
28 listopada 2018 r. Kupuj 29,7
Raiffeisen Centrobank Dominik Niszcz
Tel. +48 22 585 26 30 
niszcz@rcb.at
28 sierpnia 2018 r. Kupuj 27,0
Santander Biuro Maklerskie Paweł Puchalski
Tel. +48 22 586 80 95
pawel.puchalski@santander.pl 
20 sierpnia 2018 r. Trzymaj 24,0
Trigon Dom Maklerski Zbigniew Porczyk
Tel. +48 22 433 83 16 
zbigniew.porczyk@trigon.pl
7 grudnia 2018 r. Trzymaj 24,1
UBS Michał Potyra
Tel. +48 22 525 84 30 
michal.potyra@ubs.com
21 lutego 2019 r. Kupuj 30,0
Wood&Company

Piotr Raciborski
Tel. +48 22 222 15 51 
piotr.raciborski@wood.com

18 grudnia 2018 r. Trzymaj 25,0
Ostatnia aktualizacja 21.02.2019