Obszary działalności

Grupa Cyfrowy Polsat jest jednym z największych dostawców zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce. Jesteśmy liderem na rynku płatnej telewizji oraz jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w kraju. Zajmujemy także czołową pozycję na rynku prywatnych nadawców telewizyjnych pod względem oglądalności i udziału w rynku reklamy. Oferujemy kompleksowe usługi multimedialne zaprojektowane z myślą o całej rodzinie: płatną telewizję w technologii satelitarnej, naziemnej oraz internetowej, usługi telefonii komórkowej i transmisji danych oraz dostęp do szerokopasmowego Internetu w technologiach LTE i LTE-Advanced. Już 5,8 miliona klientów korzysta z 16,5 milionów świadczonych przez nas usług (RGU), z czego 83% to usługi kontraktowe.

 • Płatna telewizja

  Płatna telewizja

  Cyfrowy Polsat jest największym dostawcą płatnej telewizji w Polsce oraz czołową platformą satelitarną w Europie pod względem liczby klientów. 

  » Zobacz więcej
 • Telekomunikacja

  Telekomunikacja

  Świadczymy mobilne usługi telekomunikacyjne poprzez spółkę Polkomtel, jednego z wiodących polskich operatorów sieci mobilnych.

  » Zobacz więcej
 • Nadawanie i produkcja telewizyjna

  Nadawanie i produkcja telewizyjna

  Telewizja Polsat jest jedną z dwóch wiodących prywatnych grup telewizyjnych w Polsce pod względem przychodów i udziału w rynku reklamy.

  » Zobacz więcej
 • Wideo online

  Wideo online

  Nasza telewizja internetowa IPLA jest liderem rynku dystrybucji treści programowych wideo w Internecie w Polsce, zarówno pod względem rodzajów kompatybilnych urządzeń końcowych, jak i pod względem ilości oferowanych treści.

  » Zobacz więcej
 • Usługi zintegrowane

  Usługi zintegrowane

  Grupa medialno-telekomunikacyjna Cyfrowy Polsat posiada wiodącą pozycję na rynku zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce.

  » Zobacz więcej
Ostatnia aktualizacja 06.04.2018