Korporacyjne

Plus poszerza zasięg 5G. Ponad 7 mln mieszkańców Polski ze wszystkich województw w zasięgu

Plus poszerza zasięg 5G 

Najszybsze 5G Plusa dostępne już na ponad 1000 stacjach bazowych 

W zasięgu ponad 7 mln mieszkańców Polski

Polski
Ostatnia aktualizacja 05.01.2021

Ponad 5,2 miliona mieszkańców Polski w zasięgu 5G Plusa na koniec listopada

Plus - zgodnie z zapowiedziami - uruchomił w listopadzie w całym kraju kolejne stacje 5G. Tym samym obecnie już ponad 5,2 mln ludzi może korzystać z prawdziwego 5G w Plusie. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa 2600 MHz TDD w 2021 roku znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców Polski.

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.12.2020

Ponad 1 mln złotych odszkodowania za piractwo telewizyjne. Zapadł przełomowy wyrok

Sąd Rejonowy w Wieliczce Wydział II Karny wydał wyrok w głośnej sprawie mieszkańca powiatu krakowskiego, który zajmował się procederem nielegalnego udostępniania sygnału płatnych platform telewizyjnych (tzw. „sharing”). Zgodnie z wyrokiem Sądu oskarżony musi naprawić wyrządzone szkody i zapłacić pokrzywdzonym – CANAL+ Polska oraz Cyfrowemu Polsatowi – kwotę ponad 1 miliona złotych. To rekordowa kwota w historii walki z procederem sharingu w Polsce. Mężczyzna został skazany również na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres trzech lat. Wyrok jest prawomocny.

Polski
Ostatnia aktualizacja 03.12.2020

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

W zasięgu sieci prawdziwego 5G od Plusa będzie już ponad 11 milionów mieszkańców Polski

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa 2600 MHz TDD znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców Polski. Dzięki temu zyskają dostęp do najnowocześniejszego, superszybkiego i niezawodnego internetu 5G.

Zgodnie z zapowiedziami Plus kontynuuje rozbudowę najszybszej sieci 5G.

Polski
Ostatnia aktualizacja 09.11.2020

ESOLEO będzie budować największą farmę fotowoltaiczną w Polsce

ESOLEO Sp. z o. o. jako lider konsorcjum ESOLEO i Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS
Sp. z o.o. podpisały w środę 23 września umowę na realizację w formule „pod klucz” zadania inwestycyjnego pod nazwą „
Transformacja energetyczna w regionie – budowa farmy fotowoltaicznej na rekultywowanych terenach Kopalni Adamów o mocy 70 MWp wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”.

Polski
Ostatnia aktualizacja 30.09.2020

Telewizja Polsat większościowym udziałowcem Spektrum TV Sp. z o.o.

Telewizja Polsat, dzięki transakcji z Grupą ZPR Media, została większościowym udziałowcem spółki Spektrum TV Sp. z o.o., nadawcy kanałów Fokus TV i Nowa TV. Dotychczas Telewizja Polsat posiadała poniżej 50% udziałów (49,48%).
W wyniku transakcji, Telewizja Polsat została jedynym właścicielem Spektrum TV Sp. z o.o., co ułatwi i usprawni zarządzanie kanałami Fokus TV i Nowa TV. Dzięki temu, będzie również możliwe wzmocnienie, rozwój oraz skuteczniejsze budowanie ich oferty programowej w oparciu o polskie produkcje.

Polski
Ostatnia aktualizacja 22.09.2020

Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje II kwartał. Świetne wyniki operacyjne, finalizacja zakupu Interia.pl, rozwój sieci 5G, start oferty fotowoltaiki pod marką ESOLEO

Grupa Cyfrowy Polsat, mimo wprowadzonego wiosną w kraju stanu epidemii, zakończyła II kwartał ze stabilnymi wynikami, zgodnymi z oczekiwaniami rynku. Sprawnie dostosowała działalność operacyjną spółek do panującej sytuacji oraz przekazała około 30 mln złotych na wsparcie społeczeństwa i służby zdrowia. Wśród najważniejszych wydarzeń znalazły się m.in.: szybka finalizacja zakupu Interia.pl, która pozwoli mocniej wejść na rynek Internetu, rozpoczęcie działalności na rynku fotowoltaiki pod nową marką ESOLEO oraz kontynuacja budowy nowoczesnej sieci 5G w unikalnym paśmie 2,6 GHz TDD.

Polski
Ostatnia aktualizacja 27.08.2020

„Wybierz instalację ESOLEO i płać mniej za prąd” Nowa kampania Grupy Polsat promująca ofertę instalacji fotowoltaicznych

Ruszyła emisja najnowszej kampanii promującej uruchomienie przez Grupę Polsat oferty instalacji fotowoltaicznych ESOLEO. Kampania ma na celu uświadomienie korzyści z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej – przede wszystkim dużo mniejszych rachunków za prąd oraz prostoty skorzystania z oferty, która możliwa jest dzięki kompleksowej obsłudze zapewnianej przez doradców z Grupy Polsat.

I wszystko staje się jasne!

Polski
Ostatnia aktualizacja 24.07.2020

Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki – wybierz instalację ESOLEO i płać mniej za prąd

Grupa Polsat startuje z ofertą fotowoltaiki. Instalacje fotowoltaiczne będą oferowane pod nową marką ESOLEO przez firmę Alledo z Grupy Polsat, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku fotowoltaicznym w Polsce. Oferta ESOLEO będzie dostępna na terenie całej Polski w ponad 1000 punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu. Każdy, kto zdecyduje się na wybór ESOLEO, będzie mógł produkować swój własny prąd i obniżyć rachunki za prąd nawet o 95%.

Polski
Ostatnia aktualizacja 21.07.2020

Strony

Subscribe to RSS - Korporacyjne