IPLA

„Watch Island” już w IPLI!

W serwisie rozrywki internetowej IPLA ruszył nowy program – „Watch Island”, w którym Marietta Fiedor i Franek Rumak, finaliści pierwszej polskiej edycji „Love Island. Wyspa Miłości”, oglądają i komentują miłosne perypetie uczestników show „Love Island. Wyspa miłości USA”. Wszystkie odcinki „Watch Island” dostępne są bez opłat. Premierowe odcinki „Love Island. Wyspa miłości USA” widzowie znajdą w pakiecie IPLA PREMIUM.

Polski
Ostatnia aktualizacja 23.12.2019

IPLA wprowadza innowacyjne rozwiązanie. Płatności BLIK na Smart TV

Serwis rozrywki internetowej IPLA wprowadził do swojej aplikacji na systemy Android TV możliwość dokonania opłaty za zakupiony materiał za pomocą BLIKA. Polski system płatności umożliwi użytkownikom IPLI szybki i wygodny zakup wybranych materiałów, jak np. filmu, pakietu czy wydarzenia sportowego udostępnianego na żywo.

Polski
Ostatnia aktualizacja 23.12.2019

Świąteczny prezent od Cyfrowego Polsatu i IPLI - ponad 20 dodatkowych kanałów TV

Jak co roku, Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczną niespodziankę – nawet 27 kanałów bez dodatkowych opłat. Świąteczne „otwarte okno” dostępne będzie aż do 6 stycznia 2020 r. Prezent dostępny jest dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii

Polski
Ostatnia aktualizacja 02.12.2019

„Wilq Superbohater” – kolejna koprodukcja Grupy Polsat Adaptacja kultowej serii komiksowej tylko w IPLI!

Oferta IPLI wzbogacona została o jedną z pięciu najśmieszniejszych rzeczy na świecie – animowany serial komediowy dla dorosłych pt. „Wilq Superbohater” oparty na kultowej serii komiksowej pod tym samym tytułem. W koprodukcji Grupy Polsat głosów postaciom użyczyli m.in.: Eryk Lubos, Marian Dziędziel, Waldemar Barwiński, Mirosław Zbrojewicz, Roma Gąsiorowska, Rafał Maćkowiak i legendarny lektor Tomasz Knapik. Serial dostępny jest wyłącznie w serwisie rozrywki internetowej IPLA, m.in. w specjalnym pakiecie WILQ za 20 zł.

Polski
Ostatnia aktualizacja 25.11.2019

Wszystkie mecze Eliminacji do Mistrzostw Europy wyłącznie w IPLI!

Wczoraj wkroczyliśmy w ostatnią serię spotkań Eliminacji UEFA EURO 2020. Największy serwis rozrywki internetowej IPLA zapewni dostęp do wszystkich spotkań bieżącej 9. i rozpoczynającej się 17 listopada 10. kolejki. W rywalizacji o 20 miejsc finałowych udział bierze 55 reprezentacji z europejskich federacji krajowych.

Polski
Ostatnia aktualizacja 15.11.2019

Listopadowe starcie tytanów – Pudzian vs Jun. Start sprzedaży dostępu do gali KSW 51 w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Wielbiciele mieszanych sztuk walki mogą już zamawiać dostęp do zbliżającej się gali KSW 51, która odbędzie się 9 listopada w Chorwacji. Cena realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) gali to 40 zł. Będzie ją można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.10.2019

Nowy pakiet IPLA PREMIUM, niższe ceny, wszystkie odcinki nowych sezonów „Przyjaciółek” i „Zawsze warto” oraz premiery Telewizji Polsat wcześniej niż w TV

Wraz z nadchodzącym jesiennym sezonem w serwisie rozrywki internetowej IPLA wprowadzone zostały zmiany, które sprawiły, że oglądanie ulubionych programów stało się jeszcze przyjemniejsze. Nowy pakiet IPLA PREMIUM zapewnia dostęp do bogactwa serialowych i filmowych treści – premierowych odcinków najnowszych produkcji Telewizji Polsat, setek filmów m.in. z Paramount Play i Sony, a także bajek i rozrywki i to w promocyjnej cenie jedynie 15 zł za miesiąc.

Polski
Ostatnia aktualizacja 13.09.2019

„Sit down. Rozmowy o stand-upie” – cały sezon tylko w IPLI!

IPLA wyprodukowała cykl rozmów z najpopularniejszymi rodzimymi komikami. „Sit down. Rozmowy o stand-upie” to pierwszy tego typu program, w którym czołowi polscy stand-uperzy, m.in. Abelard Giza, Rafał Pacześ, Łukasz „Lotek” Lodkowski i Kacper Ruciński opowiadają, co robią, gdy gasną reflektory oraz pokazują, jak wygląda ich pozasceniczne oblicze. Gospodarzem programu jest Bartosz Wróblewski, za realizację odpowiada Karol Sawicki. W serwisie bezpłatnie udostępniono wszystkie 12 odcinków serii.

Polski
Ostatnia aktualizacja 30.08.2019

Nowy sezon „Lekko Nie Będzie” przedpremierowo w IPLI

W IPLI wystartował nowy sezon popularnego internetowego talk show „Lekko Nie Będzie”. W szóstej edycji widzowie zobaczą 24 odcinki, a połowa z nich będzie w formacie „Otwarte karty”. Prowadzący program – Tomasz Działowy – jak zwykle zaprosi do studia ciekawych gości, w sumie 12 osób. Wyzwanie od „Gimpera” i zaproszenie do „gry w karty” przyjęli m.in.: Wojtek Gola, jeden z właścicieli organizacji FAME MMA, Mariusz Węgłowski z serialu „Policjanci i Policjantki”, Michał Baron, czyli popularny BOXDEL, Paweł Swiniarski z kanału „Dla Pieniędzy” i Ignacy Łukowski znany jako „Kolega Ignacy”.

Polski
Ostatnia aktualizacja 05.07.2019

Strony

Subscribe to RSS - IPLA