Tylko w kanałach sportowych Polsatu ponad 200 godzin relacji z Wimbledonu

Data: 
25 cze 2015

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, pokażą ponad 200 godzin transmisji z Wimbledonu, który od 29 czerwca do 12 lipca będzie rozgrywany na londyńskich kortach. To jedyny turniej Wielkiego Szlema rozgrywany na trawie, w którym zobaczymy całą tenisową światową czołówkę.

fot. cyfrasport.pl

Na sportowych antenach Polsatu będzie można zobaczyć najlepszych tenisistów i tenisistki podczas Wimbledonu - najstarszego i najbardziej prestiżowego turnieju Wielkiego Szlema. Od 29 czerwca do 12 lipca codziennie na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News, będzie można oglądać od 3 do 8 godzin transmisji dziennie! Najważniejsze mecze z kortu centralnego i kortu nr.1 oraz wszystkie spotkania polskich tenisistek i tenisistów będzie pokazywał Polsat Sport. Codziennie o 13.00  Polsat Sport Extra będzie prezentował godzinną „Kronikę Wimbledonu” - przegląd najważniejszych wydarzeń turnieju z poprzedniego dnia.

Na potrzeby trzech anten, mecze komentować będą: Marcin Muras, Marcin Lorek, Dawid Olejniczak, Tomasz Tomaszewski, Katarzyna Nowak, Krzysztof Wanio i Filip Gawęcki.

W turnieju głównym zobaczymy Jerzego Janowicza, Agnieszkę Radwańską i jej siostrę Urszulę oraz Magdę Linette, a przez kwalifikacje przebijać się będzie Michał Przysiężny. W deblu polscy kibice będą mogli trzymać kciuki za: Marcina Matkowskiego, który występuje w parze z Serbem Nenadem Zimonjicem, oraz wracającego po kontuzji Łukasza Kubota.

Kanały sportowe Polsatu transmitują Wimbledon nieprzerwanie do 10 lat.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.06.2015