Inne komunikaty

Plus liderem w przenoszeniu numerów w 2 kw. 2019 r.

Według najnowszego Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej sieć Plus miała najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych 

To już kolejny kwartał, w którym Plus miał najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych. 

Według Raportu UKE za drugi kwartał br. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 87 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 25,5 tysiąca. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 03.07.2019

Wimbledon od 1 lipca na sportowych antenach Polsatu

wimbledon_small_0.png

Już w poniedziałek, 1 lipca, wystartuje jedyny turniej Wielkiego Szlema rozgrywany na trawie, w którym wystąpi czołówka światowego tenisa. Transmisje meczów polskich tenisistów widzowie będą mogli zobaczyć w Polsacie Sport, pozostałe mecze na sportowych antenach Polsatu. Rozgrywki na londyńskich kortach potrwają do 14 lipca.

Polski
Ostatnia aktualizacja 01.07.2019

Świetny wynik pierwszej Gali FFF – Free Fight Federation. Gala Free Fight Federation numerem 1 sobotnich ramówek!

Gala FFF transmitowana na antenie głównej Polsatu oraz Polsat Sport Fight w szczytowym momencie zgromadziła przed telewizorami ponad 2,2 mln widzów. Trzygodzinną relację z Zielonej Góry oglądało średnio 1,5 mln widzów.

Polski
Ostatnia aktualizacja 11.06.2019

Przyśpieszamy światłowód w Plusie do 1 Gb/s!

Od poniedziałku 6 maja Plus podwyższył prędkości Internetu Stacjonarnego! Do 1 Gb/s zwiększone zostały dotychczasowe prędkości 600 i 900 Mb/s. Do 500 Mb/s przyspieszona została również dotychczasowa usługa 300 Mb/s. Z nowych prędkości mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci oferty, którzy wraz z najbliższą fakturą otrzymają informację o zwiększeniu prędkości. Cena usługi pozostaje bez zmian. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 16.05.2019

Netia i Poczta Polska zbudują największą inteligentną sieć WAN w Polsce

Poczta Polska zawarła z Netią umowę na budowę i utrzymanie rozległej, inteligentnej sieci transmisji danych dla blisko 5 tys. placówek. Sieć powstanie z wykorzystaniem innowacyjnej technologii inteligentnej agregacji różnego typu łączy dostępowych. Będzie to pierwsze wdrożenie o tak dużej skali (blisko 10 000 portów) w Polsce i jedno z największych wdrożeń tej innowacyjnej technologii w Europie.

Polski
Ostatnia aktualizacja 18.04.2019

Sportowe wydarzenia wiosny w Telewizji Polsat

Najważniejsze i największe wydarzenia sportowe wiosny będą dostępne dla kibiców na antenie głównej oraz w kanałach sportowych Grupy Polsat. Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020, finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, finał piłkarskiego Pucharu Polski, Siatkarska Liga Narodów Kobiet i Mężczyzn, PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, a także dwie gale KSW. Oto, co Telewizja Polsat przygotowała dla swoich widzów.

Eliminacje do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.02.2019

Wiosna 2019 w Polsacie

Włączcie telewizory, bo tej wiosny czekają nas niesamowite emocje w Telewizji Polsat! Znowu zawirujemy na parkiecie w „Tańcu z Gwiazdami”, zaśpiewamy razem z setką jurorów w „Śpiewajmy razem. All Together Now”, będziemy podziwiać niezwykłe metamorfozy polskich artystów w 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także będziemy się wzruszać i śmiać do łez razem z bohaterami polsatowskich seriali. Włączcie Polsat! Włączcie emocje! 

DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI 9

Polski
Ostatnia aktualizacja 26.02.2019

„Siatkarskie Plusy – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki”. Jubileusz 20 lat sponsorowania siatkówki w Polsce przez sieć Plus

W sobotę 12 stycznia odbędzie się wielka i wyjątkowa gala, podczas której nagrodzone zostaną osoby zasłużone dla Polskiej Siatkówki oraz obchodzone będzie 20-lecie sponsorowania siatkówki w Polsce przez sieć Plus. „Siatkarskie Plusy – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki” transmitowana będzie od godziny 20:05 na żywo w Polsacie i Polsacie Sport. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 11.01.2019

„Siatkarskie Plusy – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki” na żywo w Polsacie i Polsacie Sport

To już 90 lat Polskiej Siatkówki! W sobotę, 12 stycznia o godzinie 20:05 odbędzie się wielka gala, podczas której nagrodzimy najsłynniejszych siatkarzy i trenerów. „Siatkarskie Plusy – Galę 90-lecia Polskiej Siatkówki” poprowadzą Małgorzata Glinka, Łukasz Kadziewicz oraz Jerzy Mielewski. To również okazja do świętowania jubileuszu 20-lecia sponsorowania Polskiej Siatkówki przez sieć Plus.

Polski
Ostatnia aktualizacja 11.01.2019

Internet w Twoim samochodzie

„Internet w samochodzie” to całkowicie nowa usługa wprowadzona przez sieć Plus we współpracy z Grupą VODAFONE, w ramach której po zakupie specjalnych pakietów internetowych można w samochodzie korzystać z Internetu z wykorzystaniem Wi-Fi pojazdu. Usługa jest obecnie dostępna w wybranych modelach samochodów Mercedes-Benz oraz Ford, a wkrótce będzie rozszerzona także o kolejne marki motoryzacyjne.

 

nowy_obraz_22.png

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.01.2019

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty