Inne komunikaty

Netia i Poczta Polska zbudują największą inteligentną sieć WAN w Polsce

Poczta Polska zawarła z Netią umowę na budowę i utrzymanie rozległej, inteligentnej sieci transmisji danych dla blisko 5 tys. placówek. Sieć powstanie z wykorzystaniem innowacyjnej technologii inteligentnej agregacji różnego typu łączy dostępowych. Będzie to pierwsze wdrożenie o tak dużej skali (blisko 10 000 portów) w Polsce i jedno z największych wdrożeń tej innowacyjnej technologii w Europie.

Polski
Ostatnia aktualizacja 18.04.2019

Sportowe wydarzenia wiosny w Telewizji Polsat

Najważniejsze i największe wydarzenia sportowe wiosny będą dostępne dla kibiców na antenie głównej oraz w kanałach sportowych Grupy Polsat. Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020, finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, finał piłkarskiego Pucharu Polski, Siatkarska Liga Narodów Kobiet i Mężczyzn, PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, a także dwie gale KSW. Oto, co Telewizja Polsat przygotowała dla swoich widzów.

Eliminacje do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.02.2019

Wiosna 2019 w Polsacie

Włączcie telewizory, bo tej wiosny czekają nas niesamowite emocje w Telewizji Polsat! Znowu zawirujemy na parkiecie w „Tańcu z Gwiazdami”, zaśpiewamy razem z setką jurorów w „Śpiewajmy razem. All Together Now”, będziemy podziwiać niezwykłe metamorfozy polskich artystów w 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także będziemy się wzruszać i śmiać do łez razem z bohaterami polsatowskich seriali. Włączcie Polsat! Włączcie emocje! 

DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI 9

Polski
Ostatnia aktualizacja 26.02.2019

„Siatkarskie Plusy – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki”. Jubileusz 20 lat sponsorowania siatkówki w Polsce przez sieć Plus

W sobotę 12 stycznia odbędzie się wielka i wyjątkowa gala, podczas której nagrodzone zostaną osoby zasłużone dla Polskiej Siatkówki oraz obchodzone będzie 20-lecie sponsorowania siatkówki w Polsce przez sieć Plus. „Siatkarskie Plusy – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki” transmitowana będzie od godziny 20:05 na żywo w Polsacie i Polsacie Sport. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 11.01.2019

„Siatkarskie Plusy – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki” na żywo w Polsacie i Polsacie Sport

To już 90 lat Polskiej Siatkówki! W sobotę, 12 stycznia o godzinie 20:05 odbędzie się wielka gala, podczas której nagrodzimy najsłynniejszych siatkarzy i trenerów. „Siatkarskie Plusy – Galę 90-lecia Polskiej Siatkówki” poprowadzą Małgorzata Glinka, Łukasz Kadziewicz oraz Jerzy Mielewski. To również okazja do świętowania jubileuszu 20-lecia sponsorowania Polskiej Siatkówki przez sieć Plus.

Polski
Ostatnia aktualizacja 11.01.2019

Internet w Twoim samochodzie

„Internet w samochodzie” to całkowicie nowa usługa wprowadzona przez sieć Plus we współpracy z Grupą VODAFONE, w ramach której po zakupie specjalnych pakietów internetowych można w samochodzie korzystać z Internetu z wykorzystaniem Wi-Fi pojazdu. Usługa jest obecnie dostępna w wybranych modelach samochodów Mercedes-Benz oraz Ford, a wkrótce będzie rozszerzona także o kolejne marki motoryzacyjne.

 

nowy_obraz_22.png

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.01.2019

Plus Internet Stacjonarny – możesz mieć w swoim domu jeszcze lepszy Internet!

Plus wprowadza nową ofertę Internetu stacjonarnego w oparciu o infrastrukturę Netii. To dostęp do szybkiego Internetu, przede wszystkim w technologiach światłowodowych. Od 12 grudnia oferta Plus Internet Stacjonarny będzie dostępna dla klientów indywidulanych oraz małych firm z segmentu SOHO. Od teraz w Plusie można kupić każdy rodzaj dostępu do Internetu: w smartfonie, Internet domowy

Polski
Ostatnia aktualizacja 11.12.2018

Plus wdrożył w MPWiK Wrocław nowatorską usługę geolokalizacji połączeń na numery alarmowe

Operator sieci Plus wprowadził pierwszą na polskim rynku usługę udostępniania w czasie rzeczywistym danych o przybliżonej geolokalizacji połączeń i prób połączeń na numery alarmowe. Usługa jest przeznaczona dla podmiotów i służb użyteczności publicznej, obsługujących numery alarmowe (np. firmy wodociągowe, zakłady energetyczne, przedsiębiorstwa ciepłownicze, zakłady gazownicze).

Polski
Ostatnia aktualizacja 05.12.2018

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty