Staże i praktyki

Młodym osobom bez doświadczenia zawodowego pomagamy otwierać drogę do przyszłej kariery.

Staże i praktykiW Cyfrowym Polsacie od kilku lat działa „Program Praktyk Letnich”, a w Polkomtelu „Plus dla Najlepszych”. Oba programy skierowane są do studentów co najmniej III roku wszystkich kierunków, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę w realiach biznesowych z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi.

Obie spółki nawiązały współpracę z kilkoma warszawskimi uczelniami wyższymi. Praktykanci są pozyskiwani w ramach kooperacji z SGH czy Vistula, a studenci Politechniki Warszawskiej regularnie spotykają się z Inżynierami Telekomunikacji, żeby zobaczyć jak w praktyce wyglada zarządzanie siecią telekomunikacyjną.

Z myślą o studentach IV i V roku oraz absolwentach działa też program stażowy „Cyfrowa Kariera”. Każdemu stażyście zostaje powierzony projekt, za którego realizację w pełni odpowiada. Wielu spośród dotychczasowych praktykantów i stażystów na stałe dołączyło do naszych zespołów.

Rokrocznie obie spółki są uczestnikami licznych targów pracy organizowanych m.in. na uczelniach wyższych. W ten sposób chcemy przybliżyć studentom naszą Grupę oraz zaprezentować oferty praktyk. Organizujemy również interaktywne warsztaty dla studentów, które prowadzone są przez naszych specjalistów z różnych obszarów biznesowych.

Ostatnia aktualizacja 08.04.2015