Kolejny kanał z portfolio A+E Networks w ofercie Polsat Media

Data: 
15 cze 2015

Od 1 lipca 2015 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w kanale H2, należącym do A+E Networks. H2, obecny na polskim rynku od grudnia 2014 roku, dotychczas nie emitował reklam.

H2 to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata, z którego widzowie dowiedzą się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Na H2 nauka staje się rozrywką, przekazywaną w niecodzienny i zaskakujący sposób. Na kanale znajdą się doceniane seriale dokumentalne z całego świata, które zaspokoją ciekawość najbardziej wymagających widzów: od tematyki wojennej poprzez historię starożytną i współczesną aż po nauki ścisłe, motoryzację i inżynierię. H2 stawia na wypełnione ciekawą i przystępną treścią produkcje, w których fascynujące fakty łączą się z wciągającą akcją. H2 to dopełnienie oferty kanału HISTORY.  

H2 będzie 49 kanałem telewizyjnym w portfolio Polsat Media. Spółka reprezentuje również ofertę reklamową największej telewizji internetowej IPLA, ponadregionalnej stacji radiowej Muzo.fm, a także prowadzi sprzedaż reklam w PRN Polska. 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 15.06.2015